Qlik NPrinting PixelPerfect: pdf ataskaitų kūrimo įrankis

Qlik NPrinting ataskaitos gali būti siunčiamos įvairiais formatais, tokiais kaip HTML, Excel, Word, PowerPoint ar PDF. Greičiausiai niekam nekyla klausimų, kokiais įrankiais kuriamos Excel ar Word ataskaitos, bet gali kilti klausimas, kaip kuriamos PDF ataskaitos? Jas galima kurti tais pačias Excel, Word ar PowerPoint įrankiais ir išsaugoti PDF formatu, tačiau galima naudotis ir PixelPerfect, Qlik NPrinting sprendimu, kuris yra skirtas sukurti estetiškas QlikView ir Qlik Sense duomenų ataskaitas ir eksportuoti jas mums gerai pažįstamupdf formatu. Naudotojams suteikiamos galimybės nustatyti šrifto dydį, spalvą, padėtį, matmenis, pasirinkti grafikų tipus ir t.t. – įgyjama laisvė kurti pdf ataskaitą taip, kaip jums atrodo geriausia.

PixelPerfect pagalba galima redaguoti ataskaitų dizainą pikselių tikslumu, kiekvienas objektas turi daug koreguojamų nustatymų, vadinasi, yra visos galimybės sukurti savitas ataskaitas iki smulkiausių detalių.

Su Qlik NPrinting PixelPerfect grafikus galite ne tik importuoti iš QlikView ar Qlik Sense kaip paveikslėlius, bet ir kurti juos pačioje ataskaitoje, naudojant tik duomenų lenteles. Grafikų rūšių yra ganėtinai nemažai, tereikia išsirinkti tą, kuris labiausiai atitinka jūsų poreikį:

PixelPerfect gali sukurti automatinį turinį, o tai yra labai patogu naudojant lygius. Jeigu tam tikrą ataskaitos dalį kartosite pagal kiekvieną tam tikros dimensijos reikšmę, turinyje bus išvardintos šios reikšmės kartu su puslapio numeriais ir paspaudžiamomis nuorodomis.

PixelPerfect turi didelį funkcionalumo bagažą, tačiau jo valdymas ganėtinai sudėtingas. Ataskaitų kūrimo laikas, lyginant su kitais Qlik NPrinting įrankiais, greičiausiai išaugs keletą kartų bei pareikalaus nemažai kantrybės. Kiekvienai lentelei, grafikui ar kitam objektui reikia nustatyti nemažai parametrų, kitaip gali pasirodyti, jog ataskaita sukurta naudojantis praėjusio dešimtmečio technologijoms. Kita vertus, turint užtektinai laiko ir pasiryžimo, galima pasiekti labai gerų rezultatų, kuriais džiaugsis visi ataskaitų gavėjai.

Taigi, jei ataskaitą norite sukurti greitai ir nesate nustatę griežto konkretaus dizaino, siūlyčiau naudoti gerai pažįstamus Microsoft Office įrankius, tačiau jei jūsų prioritetas yra ataskaitos grožis, o ne laiko taupymas, tai PixelPerfect bus geriausiais jūsų pagalbininkas.

Ataskaitos pavyzdys, sukurtas naudojantis PixelPerfect, – atsisiųskite.

Daugiau informacijos apie PixelPerfect rasite čia, o video galite pažiūrėti čia. Qlik parengtą pdf dokumentą galite atsisiųsti čia.

***

Turite klausimų, parašykite info@dayqanalytics.eu.

Turite klausimų?

Paskambinkite mums +370 615 94878 arba klauskite
parašydami mums – atsakysime per vieną darbo dieną.

Copyright © 2024 Day Q Analytics. All rights reserved. | Privatumo politika

Solution: Pixel House