Apie Qlik

Daugiau kaip 50.000 klientų visame pasaulyje atsakymus randa su Qlik. Galingas verslo duomenų analitikos įrankis visiems BI poreikiams - su Qlik į Jūsų rankas patenka patentuota asociatyvinės analizės technologija pagrįstas, greitas, intuityviai naudojamas, vizualus, interaktyvus įrankis, kuris pateikia pilnutinį informacijos vaizdą ir kurio galimybes gali riboti…nebent jūsų fantazija. Su Qlik turite visas profesionalios analitikos galimybes - pasinaudokite jomis.

Qlik technologija

  • Patentuotas asociatyvinis duomenų modelis – kartu su atsakymais į užklausas matomas visas kontekstas, t.y. ir nesusiję duomenys, o tai leidžia gauti atsakymą tiek į “kas vyksta”, tiek į “kodėl vyksta”.
  • Nėra reikalinga duomenų saugykla, bet ją galima išnaudoti, jei ji jau yra įmonėje.
  • Intuityviai naudojamas – su įprastais “tempk ir paleisk” įgūdžiais galima savarankiškai kurti turtingas duomenų vizualizacijas ir ataskaitas.
  • Lengvai pritaikoma ir vystoma – atviros taikomojo programavimo sąsajos leidžia integruoti Qlik į jūsų sukurtas aplikacijas ir interneto puslapius.
  • Centralizuotai valdomas, lanksčiomis taisyklėmis pagrįstas saugumo modelis, suteikiantis patikimą saugą visai platformai, duomenims ir analitiniam turiniui.
  • Bet kur ir bet kada – Qlik leidžia kurti ir vienodai gerai matyti analitines aplikacijas bet kuriame mobiliajame įrenginyje turint interneto ryšį, tiek be jo.
  • Galimybė dalintis įžvalgomis per centrinę biblioteką ir “debesyse”.
  • Išmanioji paieška leidžia atrasti įžvalgas ir sąsajas, atliekant paiešką pagal bet kokius raktinius žodžius visoje duomenų imtyje.
Išsamiau

 

Nemokamas praktinis užsiėmimas>>

 

Qlik vs Tableau Qlik vs Power BI

 

 

 

 

BARC BI Survey’23: naudotojų verdiktas Qlik sprendimams – lyderis esminėse kategorijose

BARC, Vokietijoje įkurta bendrovė, kasmet rengia didžiausias dalyvių skaičiumi verslo duomenų analitikos naudotojų apklausas. Šių metų „The BI & Analytics Survey 23″Qlik pelnė aukščiausius įvertinimus, patvirtindamas lyderystę analitikos tiekėjų tarpe.

 

Naudotojai įvertino Qlik Sense®#1 pagrindinėse kategorijose, įskaitant svarbiausius rodiklius:

#1 Produkto našumo (Performance Satisfaction) kategorijoje („Embeded Analytics Focus” skirsnis)

#1 Verslo rodiklių sistemų (Dashboards) kategorijoje („Analysis Focus” skirsnis)

#1 Projekto trukmė („Large/Enterprise-Wide Implementations” skirsnis)

 

Išsami BARC BI ataskaita>>

 

Baltics Reseller komentaras

"Qlik" sprendimus Baltijos šalyse naudoja per 500 skirtingo dydžio įmonių, veikiančių skirtingose industrijose; naudotojų skaičius perkopė 10.000. Baltijos šalyse aktyviai veikia Qlik bendruomenė, susitikdama mokymuose ir Qlik Meetup bei kituose analitikos renginiuose. Qlik technologija yra nuolat tobulinama - per metus išleidžiama iki 5 atnaujinimų paketų. Qlik sprendimai yra pritaikomi ir naudojami skirtinguose verslo sektoriuose - mažmeninė ir didmeninė prekyba, gamyba, logistika, bankininkystė, telekomunikacijos, viešasis sektorius, sveikatos apsauga ir kt. Kviečiame išbandyti nemokamai reguliariai organizuojamuose praktiniuose užsiėmimuose.
Lina Kriukelienė
Infotrust, Qlik Master Reseller partneris Baltijos šalyse, marketingo ir mokymų vadovė

Išbandykite „Qlik Sense Business”
nemokamai


Išbandyti

Qlik produktų šeima

Qlik Sense®
Naujosios kartos verslo duomenų analitikos platforma įgalina skirtingus įgūdžius turinčius naudotojus gauti daugiau vertės iš duomenų analizės.
Išsamiau
QlikView®
Su šia pasaulyje pripažinta BI platforma prasidėjo šiuolaikinė verslo duomenų analitika.
Išsamiau
Qlik NPrinting®
Qlik NPrinting yra ataskaitų generavimo ir siuntimo platforma naudojanti duomenis iš QlikView ir Qlik Sense aplikacijų.
Išsamiau
Qlik Alerting®
Kompleksiniai ir intelektualūs, nuo duomenų priklausantys pranešimai.
Išsamiau

Turite klausimų?

Paskambinkite mums +370 615 94878 arba klauskite
parašydami mums – atsakysime per vieną darbo dieną.

Copyright © 2024 Day Q Analytics. All rights reserved. | Privatumo politika

Solution: Pixel House