Analitinės aplikacijos

Jau 14 metų kaupdami patirtį išimtinai verslo duomenų analitikos projektuose, šiandien siūlome standartines analitines aplikacijas, ieškantiems greitų ir mažiau investicijų reikalaujančių analitikos sprendimų, arba kuriame unikalias analitines aplikacijas, atitinkančias specifinius analitikos poreikius. Sukurta su Qlik.

Standartizuotos analitinės aplikacijos:

Standartizuotos analitinės aplikacijos mažoms ir vidutinėms įmonėms yra pilnai parengtos naudoti ir remiasi geriausiomis verslo praktikomis. Šiuo metu jas sėkmingai naudoja per 50 mūsų klientų. Standartinės aplikacijos yra pritaikytos populiariausioms Lietuvoje verslo valdymo sistemoms.

Daugeliui įmonių atsiveria profesionaliosios analitikos galimybės, – aplikacijos diegiamos greitai, nereikalauja didelių investicijų, bet turi visą šiuolaikiško analitinio įrankio funkcionalumą. Jos yra lengvai vystomos ir tai gali daryti įmonių komandos savarankiškai.

Išsamiau
Sales PRO

Stock PRO

HR PRO

Finance PRO

Unikalios analitinės aplikacijos:

Verslo duomenų analitikai keliate sprecifinius poreikius? Standartinių aplikacijų pakete nerandate jums reikalingos srities analitinio sprendimo? Kai daugiau kaip pusė įmonės analizuojamų rodiklių yra specifiniai ir jų nėra standartinėse aplikacijose, rekomenduojama kurti unikalią aplikaciją.

Unikalios analitinės aplikacijos sprendžia netipiškus verslo uždavinius. Rodikliai, analitikos puslapiai ir duomenų vizualizacijos – tiek techninis, tiek vizualusis unikalių aplikacijų išpildymas pritaikomas konkrečiam kliento poreikiui.

Išbandykite nemokamas
analitines aplikacijas


Išsamiau

Sėkmės istorijos

“Gulbelė”: patirties istorija su Qlik

Anksčiau mes važinėjome paprastu automobiliu rūke ir pirma pavara, – dabar mes vairuojame „Ferrari“ saulėtą dieną

„Gulbelė“ veiklą pradėjo 1990 m. kaip Šakių rajono visuomeninio maitinimo kooperatyvas ir per daugiau nei tris dešimtmečius išaugo į vieną didžiausių regioninių mažmeninės prekybos tinklų Lietuvoje. Šiuo metu įmonei priklauso 64 krautuvės Šakių, Vilkaviškio, Marijampolės, Jurbarko, Panevėžio, Šilalės, Tauragės, Kelmės rajonuose, Kazlų Rūdoje, Kalvarijoje ir Prienuose.Šiuo metu įmonėje dirba 400 darbuotojų, o metinė apyvarta viršyja 4 mln eurų.

„Gulbelės“ komercijos direktorius Ugnius Venckutonis „Qlik Baltics Online“ renginyje 2021 m. kovo 24 d. 200-ams renginio dalyvių papasakojo apie patirtį, naudojantis Qlik sprendimais.

Išsamiau >>

Visos istorijos

Turite klausimų?

Paskambinkite mums +370 615 94878 arba klauskite
parašydami mums – atsakysime per vieną darbo dieną.

Copyright © 2024 Day Q Analytics. All rights reserved. | Privatumo politika

Solution: Pixel House