QlikView®

Šiuolaikinės verslo duomenų analitikos startas

Su šia pasaulyje pripažinta BI platforma prasidėjo šiuolaikinė verslo duomenų analitika. QlikView yra palaikoma ir kasmet atnaujinama platforma, bet kviečiame išbandyti naująjį kompanijos Qlik įrankį – Qlik Sense.

 

Susisiekite ir mes papasakosime apie migravimo iš QlikView į Qlik Sense galimybes, pademonstruosime Qlik Sense funkcionalumą, atsakysime į klausimus, kodėl verta ir kodėl dabar.

 

Išbandykite Qlik Sense Business nemokamai>>

Įvadas į Qlik Sense ir demo

 

Qlik Sense ir/ar QlikView

Išbandykite nemokamas analitines aplikacijas BIfree.

Sukurtos su Qlik Sense.

 


Naudotojų pripažinimas

BARC BI Survey’22: naudotojų verdiktas Qlik sprendimams – lyderis esminėse kategorijose

 

BARC, Vokietijoje įkurta įmonė, pagelbėjo tūkstančiams kompanijų visame pasaulyje pasirinkti programinę įrangą, kuri atitiktų jų strateginius reikalavimus. Taikydami išsamių tyrimų metodiką, BARC nepriklausomi ekspertai atsako į daugelį klausimų dėl verslui tinkamo sprendimo, leisdami įmonėms sutaupyti laiko ir pinigų.

 

Naudotojai vertindami Qlik net 6 kartus jam skyrė pirmąją poziciją ir 45 kartus – aukščiausias pozicijas. Net 88% respondentų atsakė, kad rekomenduotų Qlik.

 

Išsami BARC BI ataskaita>>

 

 


Sėkmės istorija

Mažmeninė / didmeninė prekyba
„Gulbelė”: patirties istorija su Qlik

„Anksčiau mes važinėjome paprastu automobiliu rūke ir pirma pavara, – dabar mes vairuojame „Ferrari“ saulėtą dieną." Ugnius Venckutonis, „Gulbelė", komercijos direktorius „Mano patarimas būtų: jei norite būti greitesni ir konkretesni, siekdami savo tikslų, rekomenduoju pabandyti Qlik Sense. Darykite ir pamatysite pokyčius." Ugnius Venckutonis, „Gulbelės” komercijos direktorius

Išsamiau >>

Analitikos renginiai

Liepos

13
9:00-12:00
Virtualiai
Lietuvių kalba
Nemokamai

Skirta pradedantiesiems Qlik Sense naudotojams, duomenų analitikams, vadybininkams ir/ar įmonių padalinių vadovams, IT profesionalams

Išsamiau >>

Registracija

Liepos 13
9:00-12:00
Praktinis užsiėmimas
Virtualiai
Lietuvių kalba

Registruodamiesi patvirtinate, kad skaitėte mūsų Privatumo ir slapukų naudojimo politiką, sutinkate užpildyti savo kontaktinius duomenis ir neprieštaraujate, jei jie bus naudojami ateityje, kviečiant į panašius renginius ar siunčiant su Qlik susijusias naujienas (ne dažniau, nei kartą per mėnesį, o naujienlaiškių galėsite atsisakyti bet kuriuo metu).

Turite klausimų?

Paskambinkite mums +370 615 94878 arba klauskite
parašydami mums – atsakysime per vieną darbo dieną.

Copyright © 2023 Day Q Analytics. All rights reserved. | Privatumo politika

Solution: Pixel House