Qlik NPrinting®

Trumpai apie Qlik NPrinting

 

Qlik NPrinting yra ataskaitų generavimo ir siuntimo platforma naudojanti duomenis iš QlikView ir Qlik Sense aplikacijų bei leidžianti kurti vizualias ir aiškias ataskaitas, o tada jas automatiškai paskirstyti skirtingais, tačiau naudotojams gerai pažįstamais formatais. Ataskaitos gali būti siunčiamos automatiškai, pagal nustatytą grafiką, kuriamos įvairiais formatais, tokiais kaip PDF, Excel, Word, PowerPoint ar HTML.

 

Qlik NPrinting pristatymas (anglų kalba)>>

 

Išsamiau

Qlik NPrinting pristatymas

Užsisakykite pristatymą

Susisiekite ir pristatysime Qlik NPrinting jūsų įmonei


Qlik NPrinting

Kurkite. Valdykite. Dalinkitės.

 

Kurkite

 

Qlik NPrinting leidžia kurti vizualias ataskaitas visais populiariais formatais, įskaitant PDF, Excel, Word, PowerPoint ar HTML. Tiesiog įprastu „tempk ir paleisk” būdu esamas lenteles, diagramas ir objektus sudėliokite taip, kaip jums yra reikalinga. Naudodami Qlik NPrinting galite sujungti kelis Qlik Sense arba QlikView objektus į vieną ataskaitą. Naudodami „PixelPerfect“ biblioteką kurkite profesionalias ataskaitas, suteikdami visą norimą ir reikalingą teksto ir grafikos skiriamąją gebą, formatą ir dydį.

 

Valdykite

 

Vieninga, saugi ir įmonių poreikiams pritaikyta analizės ir ataskaitų teikimo platforma. Qlik NPrinting administruojamas per internetinę sąsaja. Joje kuriami ataskaitų šablonai, nustatomas ataskaitų generavimo ir siuntimo grafikas, administruojami ataskaitų gavėjai.

 

Dalinkitės

 

Tinkamu laiku gaukite ataskaitas reikiamiems žmonėms jiems protaikytais kanalais. Qlik NPrinting leidžia centralizuotai planuoti, generuoti ir pristatyti pasirinktines ataskaitas el. paštu, įmonės naudojamais kanalais, žiniatinklyje, „Qlik NPrinting NewsStand“ portale arba Qlik Sense aplikacijų vitrinoje. Qlik pateikia ataskaitas tik pagal nustatytas parinktis.

 

Sėkmės istorija

Mažmeninė / didmeninė prekyba
„Gulbelė”: patirties istorija su Qlik

„Anksčiau mes važinėjome paprastu automobiliu rūke ir pirma pavara, – dabar mes vairuojame „Ferrari“ saulėtą dieną." Ugnius Venckutonis, „Gulbelė", komercijos direktorius „Mano patarimas būtų: jei norite būti greitesni ir konkretesni, siekdami savo tikslų, rekomenduoju pabandyti Qlik Sense. Darykite ir pamatysite pokyčius." Ugnius Venckutonis, „Gulbelės” komercijos direktorius

Išsamiau >>

Sertifikuoti mokymai

Birželio

27
9:00-17:00
Virtualiai
Anglų kalba
480 eur

“Ataskaitų kūrimas su Qlik NPrinting” mokymai yra skirti verslo duomenų analitikams, kuriems reikalingos statinių ataskaitų kūrimo ir platinimo žinios, dirbant tiek su Qlik Sense, tiek su QlikView.

Išsamiau >>

Registracija

Birželio 27
9:00-17:00
Sertifikuoti mokymai
Virtualiai
Anglų kalba

Registruodamiesi patvirtinate, kad skaitėte mūsų Privatumo ir slapukų naudojimo politiką, sutinkate užpildyti savo kontaktinius duomenis ir neprieštaraujate, jei jie bus naudojami ateityje, kviečiant į panašius renginius ar siunčiant su Qlik susijusias naujienas (ne dažniau, nei kartą per mėnesį, o naujienlaiškių galėsite atsisakyti bet kuriuo metu).

Turite klausimų?

Paskambinkite mums +370 615 94878 arba klauskite
parašydami mums – atsakysime per vieną darbo dieną.

Copyright © 2024 Day Q Analytics. All rights reserved. | Privatumo politika

Solution: Pixel House