BARC BI Survey’23: naudotojų verdiktas Qlik sprendimams – lyderis esminėse kategorijose

  • Pagrindinis
  • Naujienos
  • BARC BI Survey’23: naudotojų verdiktas Qlik sprendimams – lyderis esminėse kategorijose

BARC, Vokietijoje įkurta įmonė, jau pagelbėjo tūkstančiams kompanijų visame pasaulyje pasirinkti programinę įrangą, kuri atitiktų jų strateginius reikalavimus. Taikydami išsamių tyrimų metodiką, su kuria pirmąkart startavo dar 2001-aisiais, BARC nepriklausomi ekspertai atsako į daugelį klausimų dėl verslui tinkamo sprendimo, leisdami įmonėms sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų. Kaip Qlik atstovai, kasmet laukiame BARC tyrime atsispindinčios įrankį naudojančių žmonių nuomonės, kuria galime pasidalinti ir su klientais Lietuvoje.

„Qlik Sense” kiekvienas metais užima lyderiaujančias pozicijas BARC apklausose, šiemet irgi ne išimtis. Trys aukščiausi įvertinimai ir iš viso 29 lyderių pozicijos pozicijos (5 skirtingose grupėse) kalba pačios už save. „Qlik Sense” klientams siūlo greitą užklausų vykdymą ir inovatyvias funkcijas. Įrankio analizės galimybės yra itin vertinamos, o vizualinės analizės galimybės yra lenkiančios konkurentus. Ne paslaptis, kad gera duomenų analizė ir vizualinis atvaizdavimas, turi didžiulę naudą verslui, priimant greitus duomenimis grįstus sprendimus.

Trumpa „Qlik Sense” BARC rezultatų apžvalga:

  • „Qlik Sense“ užėmė 1 vietą produkto našumo (Performance Satisfaction) kategorijoje („Embeded Analytics Focus” skirsnis)
  • „Qlik Sense“ užėmė 1 vietą1 Verslo rodiklių sistemų (Dashboards) kategorijoje („Analysis Focus” skirsnis). 94% respondentų „Qlik Sense” įvertino puikiai arba gerai – kai tuo tarpu, BI įrankių vertinimo vidurkis rinkoje yra 84%!
  • „Qlik Sense“ ir vėl užėmė 1 vietą projekto trukmės kategorijoje („Large/Enterprise-Wide Implementations” skirsnis). BARC pažymi, kad greitas projektų įgyvendinimas yra pagrindinis projekto sėkmės matas, o greitas diegimas yra itin naudingas verslui.

Neabejojame, kad ruošdamiesi investuoti į verslo analitiką lyginate ir vertinate analitikos sprendimus, todėl rekomenduojame perskaityti šią ataskaitą prieš pasirenkant Jūsų veiklai tinkamiausią verslo analitikos platformą. Šių metų tyrimo apžvalgą atsisiųskitečia.

Kategorijos, kuriose Qlik buvo geriausiai įvertintas, vienos svarbiausių:

Naudotojų atsiliepimai:

„Geriausia vizualiosios analitikos platforma rinkoje su puikiomis išplėstinės analitikos galimybėmis.” Analitikos departamento vadovas, komunalinių paslaugų sektorius, >2,500 darbuotojų.

„Qlik Sense lengva naudoti, o programavimo galimybės leidžia turėti tą pačią platformą duomenų paruošimui, nepaisant duomenų šaltinio kilmės.” BI vadovas, logistika, 100-2,500 darbuotojų.

„Puikus įrankis, atliekantis savo darbą ir siūlantis naudingų funkcijų bei galimybių rinkinį.” BI vadovas, paslaugų sektorius, >2,500 darbuotojų.

Svarbu akcentuoti tai, kad Qlik sprendimus naudotojai renkasi ne dėl to, jog „atrodo, kad jis gali būti lengvai naudojamas“ (kaip renkantis kai kuriuos konkurentų sprendimus), o dėl kur kas svarbesnių požymių, – dėl to, kad Qlik yra:

  • Greitas
  • Lankstus
  • Naudotojai gauna tai, ko jiems reikia.

Kuo galime būti Jums naudingi

Duomenys – geriausias būdas suprasti verslą, klientus, problemas ir galimybes. Bet tik tuo atveju, jei galite pasitikėti duomenimis, juos analizuoti ir vizualizuoti taip, kaip manote esant reikalinga ir būtina.

Atstovaujame Qlik verslo analitikos sprendimus, nes matome jų galimybes ir vertę verslui: jie leidžia analizuoti giliau, atskleisti paslėptus duomenų ryšius, pamatyti verslo efektyvumui svarbiausius faktus, o tada atrasti įžvalgas, kurių dėka galima priimti pokyčius lemiančius sprendimus. Ir visa tai patogiu, vizualiu, interaktyviu, šiuolaikišku ir naudotojams patogiu būdu.

Susitikime ir pademonstruosime gyvai – visada atsakome: info@dayqanalytics.eu

Atsisiųsti BARC tyrimo Qlik apžvalgą

Turite klausimų?

Paskambinkite mums +370 615 94878 arba klauskite
parašydami mums – atsakysime per vieną darbo dieną.

Copyright © 2024 Day Q Analytics. All rights reserved. | Privatumo politika

Solution: Pixel House