BARC BI Survey’22: naudotojų verdiktas Qlik sprendimams – lyderis esminėse kategorijose

  • Pagrindinis
  • Naujienos
  • BARC BI Survey’22: naudotojų verdiktas Qlik sprendimams – lyderis esminėse kategorijose

BARC, Vokietijoje įkurta įmonė, jau pagelbėjo tūkstančiams kompanijų visame pasaulyje pasirinkti programinę įrangą, kuri atitiktų jų strateginius reikalavimus. Taikydami išsamių tyrimų metodiką, su kuria pirmąkart startavo dar 2001-aisiais, BARC nepriklausomi ekspertai atsako į daugelį klausimų dėl verslui tinkamo sprendimo, leisdami įmonėms sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų. BARC tyrimų rezultatų laukiama ir jais pasitikima, – tyrėjai jau seniai praplėtė savo geografijos ribas: 2020 m. net 22% respondentų buvo iš Šiaurės Amerikos. Kaip Qlik atstovai, kasmet laukiame BARC tyrime atsispindinčios įrankį naudojančių žmonių nuomonės, kuria galime pasidalinti ir su klientais Lietuvoje.

„Qlik Sense” kiekvienas metais užima lyderiaujančias pozicijas BARC apklausose, šiemet irgi ne išimtis. Šeši aukščiausi įvertinimai ir iš viso 45 lyderių pozicijos pozicijos kalba pačios už save. „Qlik Sense” klientams siūlo greitą užklausų vykdymą ir inovatyvias funkcijas. Įrankio analizės galimybės yra itin vertinamos, o vizualinės analizės galimybės yra lenkiančios konkurentus. Ne paslaptis, kad gera duomenų analizė ir vizualinis atvaizdavimas, turi didžiulę naudą verslui, priimant greitus duomenimis grįstus sprendimus.

Trumpa „Qlik Sense” BARC rezultatų apžvalga:

  • Dar kartą „Qlik” užėmė 1 vietą pagal kuriamą verslo vertę „International BI Giants“ grupėje; Verslo vertę BARC laiko „bene svarbiausiu KPI iš visų“.
  • Dviejose grupėse „Qlik” užėmė 1 vietą už analitikos projekto trukmę ir buvo įvertintas lyderiu visose kitose 4 grupėse. BARC pažymi, kad greitas projektų įgyvendinimas yra pagrindinis projekto sėkmės matas, o greitas diegimas yra itin naudingas verslui.
  • Trijose grupėse „Qlik Sense“ vėl užėmė 1 vietą už funkcionalumą, skirtą analizei atlikti. 86 % respondentų „Qlik Sense” įvertino puikiai arba gerai – kai tuo tarpu, BI įrankių vertinimo vidurkis rinkoje yra 75 %!

Neabejojame, kad ruošdamiesi investuoti į verslo analitiką lyginate ir vertinate analitikos sprendimus, todėl rekomenduojame perskaityti šią ataskaitą prieš pasirenkant Jūsų veiklai tinkamiausią verslo analitikos platformą. Šių metų tyrimo apžvalgą atsisiųskitečia.

Kategorijos, kuriose Qlik buvo geriausiai įvertintas, vienos svarbiausių:

Svarbu akcentuoti tai, kad Qlik sprendimus naudotojai renkasi ne dėl to, jog „atrodo, kad jis gali būti lengvai naudojamas“ (kaip renkantis kai kuriuos konkurentų sprendimus), o dėl kur kas svarbesnių požymių, – dėl to, kad Qlik yra:

  • Greitas
  • Lankstus
  • Naudotojai gauna tai, ko jiems reikia.

Kuo galime būti Jums naudingi

Duomenys – geriausias būdas suprasti verslą, klientus, problemas ir galimybes. Bet tik tuo atveju, jei galite pasitikėti duomenimis, juos analizuoti ir vizualizuoti taip, kaip manote esant reikalinga ir būtina.

Atstovaujame Qlik verslo analitikos sprendimus, nes matome jų galimybes ir vertę verslui: jie leidžia analizuoti giliau, atskleisti paslėptus duomenų ryšius, pamatyti verslo efektyvumui svarbiausius faktus, o tada atrasti įžvalgas, kurių dėka galima priimti pokyčius lemiančius sprendimus. Ir visa tai patogiu, vizualiu, interaktyviu, šiuolaikišku ir naudotojams patogiu būdu.

Susitikime ir pademonstruosime gyvai – visada atsakome:info@dayqanalytics.eu

„Qlik" įžvalgos apie BARC rezultatus Atsisiųsti BARC tyrimo Qlik apžvalgą

Turite klausimų?

Paskambinkite mums +370 615 94878 arba klauskite
parašydami mums – atsakysime per vieną darbo dieną.

Copyright © 2024 Day Q Analytics. All rights reserved. | Privatumo politika

Solution: Pixel House