BARC BI Survey’21: naudotojų verdiktas Qlik sprendimams – lyderis esminėse kategorijose

  • Pagrindinis
  • Naujienos
  • BARC BI Survey’21: naudotojų verdiktas Qlik sprendimams – lyderis esminėse kategorijose

BARC, Vokietijoje įkurta įmonė, jau pagelbėjo tūkstančiams kompanijų visame pasaulyje pasirinkti programinę įrangą, kuri atitiktų jų strateginius reikalavimus. Taikydami išsamių tyrimų metodiką, su kuria pirmąkart startavo dar 2001-aisiais, BARC nepriklausomi ekspertai atsako į daugelį klausimų dėl verslui tinkamo sprendimo, leisdami įmonėms sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų. BARC tyrimų rezultatų laukiama ir jais pasitikima, – tyrėjai jau seniai praplėtė savo geografijos ribas: 2020 m. net 22% respondentų buvo iš Šiaurės Amerikos. Kaip Qlik atstovai, kasmet laukiame BARC tyrime atsispindinčios įrankį naudojančių žmonių nuomonės, kuria galime pasidalinti ir su klientais Lietuvoje.

Nors analitikos įrankius naudojančių žmonių reikalavimai bei poreikiai auga, lygiagrečiai vystomi ir reguliariai atnaujinami Qlik sprendimai kasmet pelno aukščiausius įvertinimus vis didesniame kategorijų skaičiuje. Šiemet Qlik savo artimiausius konkurentus pralenkė net 22-iose pozicijose, įskaitant tokias svarbias kaip „vertė verslui“, „projektų trukmė/sėkmė“, „naudotojo patirtis/produkto tinkamumas“, „ad-hoc užklausos/analitikos galimybės/pažangi analitika/verslo rodiklių sitemos („dashboards“)/duomenų paruošimas/integruotoji analitika“. Naudotojai, vertindami Qlik Sense, net 11-ka kartų jam skyrė pirmąją poziciją ir 44 kartus – aukščiausias pozicijas. Net 93% respondentų atsakė, kad rekomenduotų Qlik.

Neabejojame, kad ruošdamiesi investuoti į verslo analitiką lyginate ir vertinate analitikos sprendimus, todėl rekomenduojame perskaityti šią ataskaitą prieš pasirenkant Jūsų veiklai tinkamiausią verslo analitikos platformą. Šių metų tyrimo apžvalgą atsisiųskitečia.

Kategorijos, kuriose Qlik buvo geriausiai įvertintas, vienos svarbiausių:

Qlik Sense ir QlikView vieta tarp didžiausių BI žaidėjų rinkoje:

QlikView ir toliau tęsia savo garbingą pasirodymą, – net 21-oje pozicijoje užėmė poziciją tarp lyderių:

Svarbu akcentuoti tai, kad Qlik sprendimus naudotojai renkasi ne dėl to, jog „atrodo, kad jis gali būti lengvai naudojamas“ (kaip renkantis kai kuriuos konkurentų sprendimus), o dėl kur kas svarbesnių požymių, – dėl to, kad Qlik yra:

  • Greitas
  • Lankstus
  • Naudotojai gauna tai, ko jiems reikia.

Daugiau informacijos rasite, atsisiuntę tyrimo apžvalgąčia.

Kuo galime būti Jums naudingi

Duomenys – geriausias būdas suprasti verslą, klientus, problemas ir galimybes. Bet tik tuo atveju, jei galite pasitikėti duomenimis, juos analizuoti ir vizualizuoti taip, kaip manote esant reikalinga ir būtina.

Atstovaujame Qlik verslo analitikos sprendimus, nes matome jų galimybes ir vertę verslui: jie leidžia analizuoti giliau, atskleisti paslėptus duomenų ryšius, pamatyti verslo efektyvumui svarbiausius faktus, o tada atrasti įžvalgas, kurių dėka galima priimti pokyčius lemiančius sprendimus. Ir visa tai patogiu, vizualiu, interaktyviu, šiuolaikišku ir naudotojams patogiu būdu.

Susitikime ir pademonstruosime gyvai – visada atsakome:info@dayqanalytics.eu

Atsisiųsti BARC tyrimo Qlik apžvalgą

Turite klausimų?

Paskambinkite mums +370 615 94878 arba klauskite
parašydami mums – atsakysime per vieną darbo dieną.

Copyright © 2024 Day Q Analytics. All rights reserved. | Privatumo politika

Solution: Pixel House