HR Analitika. Gal jau laikas veiksmams?

“HR Analitika. Gal jau laikas veiksmams?”: 2023 m. vasario 3 d. vykusio renginio video įrašas. Renginio metu “HR Hint Online” vadovė Giedrė Vaitiekūnaitė kalbino “Day Q Analytics” vadovą Vytautą Siaurusaitį.

“HR analitika jau kuris laikas yra viena tų sričių, apie kurią daug kalbama kai užduodami klausimai: kaip kilstelėti personalo valdymo kokybę, kaip daugiau atitikti organizacijos poreikius, kaip suprasti ir atliepti darbuotojų poreikius. Remiantis jau trečius metus HR Hint Online atliekama apklausa personalo valdymo specialistų analitikos kompetenciją vertina kaip vieną silpniausių”- pastebi Giedrė.

Vytautas sako: “In God we trust, all others must bring data (W. E. Deming)”. Tai kaip gi tuos duomenis mums, personalo žmonėms rinkti, kaip nepersistengti ir kaip juos panaudoti. Šiuo pokalbiu savo kolegas noriu paskatinti realiems veiksmams. Nes jausmas tas, kad iš tiesų apie tai kalbame, suprantame kodėl to reikia, bet kodėl tai dar nėra “higiena” personalo valdyme?”

Šio renginio metu aptariama:

– Kokios tendencijos analitikos temoje pastebimos dirbant su klientais? Kas pasikeitė per keletą pastarųjų metų? Ar įmonių branda analitikos temoje ūgtelėjo?
– Nuo ko pradėti tiems, kas naujokai: kaip matuoti procesus, grįsti savo siūlymus tiksliais duomenimis, kaip nenuleisti rankų, jei nepavyksta iš pirmo karto?
– Kokius rodiklius turime stebėti vertinant “vidinę temperatūrą” ir matuojant rinkos pulsą? Kas vyksta darbo rinkoje dabar ir kaip tai gali turėti įtakos organizacijų veiklai?

Žiūrėti video įrašą Išsamiau apie HR analitiką

Dalintis

Turite klausimų?

Paskambinkite mums +370 615 94878 arba klauskite
parašydami mums – atsakysime per vieną darbo dieną.

Copyright © 2024 Day Q Analytics. All rights reserved. | Privatumo politika

Solution: Pixel House