„Ventana Research” BI tiekėjų vertinimo tyrime spindi Qlik

Kasmetiniame nepriklausomame „Ventana Research“ tyrime ir vėl suspindėjo Qlik. „Ventana Research“ tyrimo tikslas – įvertinti verslo duomenų analitikos tiekėjus ir produktus pagal „Ventana Research“ metodiką bei pateikti rinkai analitikos ir duomenų vertės indeksą. Dalyvauti buvo pakviesti visi BI tiekėjai.

Šio tyrimo ataskaitoje pateikti rezultatai nereiškia, kad vienas ar kitas analitikos tiekėjas ar produktas yra tinkamiausias pasirinkimas įmonei. Atvirkščiai, ši ataskaita suteikia naujų žinių, kurias organizacijos gali naudoti vertindamos tiekėjus ir produktus, kad galėtų priimti teisingus sprendimus renkantis labiausiai tinkantį analitikos įrankį. „Ventana Resarch” išvados daromos atlikus išsamią, tyrimais pagrįstą klientų įgalinimo ir produktų kategorijų analizę, geriausiai atspindinčią tai, kaip organizacija turėtų įvertinti savo technologijų tiekėją.

Šiemet Qlik buvo įvardintas kaip pavyzdinis verslo duomenų analitikos tiekėjas ir įvertintas:

  • mobiliosios analitikos srityje – top 1;
  • integruojamosios analitikos („Embedded Analytics“) srityje – top 2;
  • vertinant klientų patirtį, valdomumą, naudojimą ir bendruosius nuosavybės kaštus bei investicijų grąžos rodiklius – tarp trijų geriausiųjų.
Išsamiau

 

Skaityti "Ventana Research" 2021 m. ataskaitą

 

Apie Ventana Research

“Ventana Research” – yra labiausiai autoritetinga ir gerbiama verslo technologijų mokslinių tyrimų ir konsultavimo paslaugų įmonė. Ji pateikia moksliniais tyrimais pagrįstas įžvalgas ir ekspertų rekomendacijas dėl esamų verslo procesų bei revoliucinių technologijų. Norėdami sužinoti, kaip “Ventana Researh” atlieka informacijos ir technologijų naudojimosi tyrimus, kokias mokslinių tyrimų, švietimo ir konsultavimo paslaugas teikia, apsilankykite www.ventanaresearch.com.

Turite klausimų?

Paskambinkite mums +370 615 94878 arba klauskite
parašydami mums – atsakysime per vieną darbo dieną.

Copyright © 2024 Day Q Analytics. All rights reserved. | Privatumo politika

Solution: Pixel House