TrustRadius pripažinimas: Qlik Sense 2023 m. geriausiai vertinamas produktas

  • Pagrindinis
  • Naujienos
  • TrustRadius pripažinimas: Qlik Sense 2023 m. geriausiai vertinamas produktas

TrustRadius” pripažino „Qlik Sense” 2023 m. geriausiai vertinamu produktu! Sužinokite daugiau apie tai, kodėl „Qlik Sense” yra geriausiai įvertintas, čia>>

„TrustRadius” yra internetinė platforma, kurioje vartotojai gali rašyti ir skaityti apžvalgas apie įvairius verslo programas ir sprendimus, padedantiems priimti geriau pagrįstus technologinius sprendimus. Tai teikia autentiškas ir patikimas rekomendacijas, remiantis tikro naudotojo patirtimi. „TrustRadius” taip pat pripažįsta ir apdovanoja geriausius produktus pagal vartotojų įvertinimus.

„Qlik Sense” vizuali ir šiuolaikiška savarankiškos analitikos platfoma. „Qlik Sense” yra duomenų analizės ir vizualizacijos platforma, skirta naudotojams lengvai gauti vertingų įžvalgų iš savo duomenų, remiantis interaktyviomis ir patraukliomis vizualizacijomis. „Qlik Sense” leidžia naudotojams jungtis prie įvairių duomenų šaltinių, tokių kaip duomenų bazės, failai, debesų saugyklos ir daug kitų, ir sukuria interaktyvias ir patrauklias duomenų vizualizacijas. Tai leidžia vartotojams atlikti gilesnę analizę, identifikuoti tendencijas ir daryti pagrįstas įžvalgas iš savo duomenų.

Turite klausimų?

Paskambinkite mums +370 615 94878 arba klauskite
parašydami mums – atsakysime per vieną darbo dieną.

Copyright © 2024 Day Q Analytics. All rights reserved. | Privatumo politika

Solution: Pixel House