Create Visualizations with Qlik Sense (2 dienos)

„Vizualizacijų kūrimas su Qlik Sense“ – tai scenarijais grindžiamas kursas, kurio metu aptariami pagrindiniai dalykai, reikalingi norintiems pradėti kurti vizualizacijas, analizuoti duomenis bei atrasti įžvalgas.

Šiame kurse, derinant demonstracijas ir praktines užduotis, mokoma pagrindinių principų, padėsiančių kurti efektyvias Qlik Sense vizualizacijas. Taip pat apžvelgiami įvairūs vizualizacijų tipai ir būdai, aptariama, kaip pasirinkti tinkamiausią vizualizaciją jūsų turimiems duomenims atvaizduoti ar analitiniam klausimui atsakyti.

Mokymų metu išmokstama aprašyti rodiklius (jų skaičiavimo formules), naudojant dažniausiai pasitaikančias funkcijas; supažindinama, kaip analizuojant duomenis rastas įžvalgas perteikti duomenų interpretacijose ir prezentacijose.

Šie mokymai vyks nuotoliniu būdu iš Vilniaus Baltijos šalių Qlik naudotojams anglų kalba. Mokymus organizuoja Infotrust, UAB (Qlik Master reseller partneris Baltijos šalims). Registruodamiesi sutinkate, kad tolimesnę informaciją, susijusią su šiais mokymais, gausite iš atsakingų už sertifikuotus mokymus įmonės Infotrust, UAB darbuotojų.

Trukmė: 2 dienos.

Kam skirta:

  • verslo duomenų analitikai
  • naudotojai įmonėse
  • duomenų architektai

Turinys:

• Duomenų analizė su Qlik Sense;
• Duomenų paruošimas analizei;
• Vizualizacijų tipai ir jų taikymas;
• Formulių rašymas ir funkcijų naudojimas;
• Parinkčių kontrolė ir įtaka skaičiuojamiems rodikliams;
• Įžvalgų pateikimas duomenų interpretacijose („storytelling“) ir aplikacijos dizaino apipavidalinimas.

840 eur asmeniui (2 dienos)

 

Registruodamiesi patvirtinate, kad skaitėte mūsų Privatumo ir slapukų naudojimo politiką, sutinkate užpildyti savo kontaktinius duomenis ir neprieštaraujate, jei jie bus naudojami ateityje, kviečiant į panašius renginius ar siunčiant su Qlik susijusias naujienas (ne dažniau, nei kartą per mėnesį, – naujienlaiškių-kvietimų galėsite atsisakyti bet kuriuo metu).

Visų Qlik mokymų programų aprašymai Vizualizacijų kūrimas su Qlik Sense

Registracija

Create Visualizations with Qlik Sense (2 dienos)
Rugpjūčio 6-7
9:00-17:00
Sertifikuoti mokymai
Virtualiai
Anglų kalba

Registruodamiesi patvirtinate, kad skaitėte mūsų Privatumo ir slapukų naudojimo politiką, sutinkate užpildyti savo kontaktinius duomenis ir neprieštaraujate, jei jie bus naudojami ateityje, kviečiant į panašius renginius ar siunčiant su Qlik susijusias naujienas (ne dažniau, nei kartą per mėnesį, o naujienlaiškių galėsite atsisakyti bet kuriuo metu).

Turite klausimų?

Paskambinkite mums +370 615 94878 arba klauskite
parašydami mums – atsakysime per vieną darbo dieną.

Copyright © 2024 Day Q Analytics. All rights reserved. | Privatumo politika

Solution: Pixel House