Deploy and Administer Qlik Sense (2 dienos)

„Qlik Sense administravimas ir priežiūra” – tai techninis kursas, kurio metu gausite informacijos, įrankių, metodologijų ir įgūdžių, reikalingų siekiant nustatyti, konfigūruoti, administruoti ir tvarkyti Qlik Sense Enterprise platformą. Pasinaudokite Qlik Sense verslo klasės valdymo galimybėmis, kad užtikrintumėte duomenų ir analitikos kokybę, tikslumą ir saugumą.

Šie mokymai vyks nuotoliniu būdu iš Vilniaus Baltijos šalių Qlik naudotojams anglų kalba. Mokymus organizuoja Infotrust, UAB (Qlik Master reseller partneris Baltijos šalims). Registruodamiesi sutinkate, kad tolimesnę informaciją, susijusią su šiais mokymais, gausite iš atsakingų už sertifikuotus mokymus įmonės Infotrust, UAB darbuotojų.

Mokymų trukmė: 2 dienos (9:00 – 17:00).

Reikalavimai:

  • IT verslo sistemų ir operacijų pagrindai, žinios apie „Windows Server“ OS, „Active Directory“ (ar kitą naudotojų katalogų tarnybą)
  • sistemų apsaugos pagrindai
  • rekomenduojama būti susipažinus su „Qlik Sense“ arba „QlikView®“

Kam skirta:

  • Sistemų administratoriai
  • duomenų architektai
  • verslo architektai

Kaina – 840 Eur.

Registruodamiesi patvirtinate, kad skaitėte mūsų Privatumo ir slapukų naudojimo politiką, sutinkate užpildyti savo kontaktinius duomenis ir neprieštaraujate, jei jie bus naudojami ateityje, kviečiant į panašius renginius ar siunčiant su Qlik susijusias naujienas (ne dažniau, nei kartą per mėnesį, – naujienlaiškių-kvietimų galėsite atsisakyti bet kuriuo metu).

Visų Qlik mokymų programų aprašymai Deploy and Administer Qlik Sense

Registracija

Deploy and Administer Qlik Sense (2 dienos)
Spalio 3-4
9:00-17:00
Sertifikuoti mokymai
Virtualiai
Anglų kalba

Registruodamiesi patvirtinate, kad skaitėte mūsų Privatumo ir slapukų naudojimo politiką, sutinkate užpildyti savo kontaktinius duomenis ir neprieštaraujate, jei jie bus naudojami ateityje, kviečiant į panašius renginius ar siunčiant su Qlik susijusias naujienas (ne dažniau, nei kartą per mėnesį, o naujienlaiškių galėsite atsisakyti bet kuriuo metu).

Turite klausimų?

Paskambinkite mums +370 615 94878 arba klauskite
parašydami mums – atsakysime per vieną darbo dieną.

Copyright © 2024 Day Q Analytics. All rights reserved. | Privatumo politika

Solution: Pixel House