Ministrės pirmininkės padėka BIfree duomenų raštingumo projektui

  • Pagrindinis
  • Naujienos
  • Ministrės pirmininkės padėka BIfree duomenų raštingumo projektui

Pasaulinės atvirų duomenų dienos proga vyko Vyriausybės kanceliarijos, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, Informacinės visuomenės plėtros komiteto ir Lietuvos statistikos departamento inicijuota nuotolinė diskusija – idėjatonas „Skaitmeninė transformacija, strateginis valdymas ir atviri duomenys“. Nuotolinėje diskusijoje dalyvavo daugiau nei 500 Lietuvos viešojo sektoriaus įstaigų, verslo įmonių atstovų ir atvirų duomenų entuziastų. Renginio metu išsamiai aptarta atvirų duomenų situacija Lietuvoje, valstybės vaidmuo įgalinant atvirus duomenis, pristatyti Lietuvos atvirų duomenų portalo privalumai, praktiniai pavyzdžiai ir gerosios verslo bei nevyriausybinių organizacijų atvirų duomenų iniciatyvos. Nacionaliniame renginyje Day Q Analytics UAB komanda turėjo galimybę pristatyti atvirų duomenų aplikaciją BIfree Salary. Pagrindinis BIfree Salary aplikacijos tikslas yra skatinti duomenų raštingumą, padėti verslui išnaudoti atvirus duomenis, kuriant vertę savo įmonėje.

Taip pat renginio metu Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės vardine padėka bei Ekonomikos ir inovacijų ministerijos įsteigtu prizu apdovanotas sėkmingiausias idėjatono dalyvis – Day Q Analytics UAB komanda su BIfree Sodra analitine duomenų aplikacija. Toks įvertinimas skatina Day Q Analytics UAB komandą nesustoti ir toliau kurti vertę iš atvirų duomenų.

Kviečiame išbandyti BIfree Salary aplikaciją>>

BIfree Salary aplikacija yra sukurta su nemokamu BI įrankiu Qlik Sense Desktop atviriems Sodros duomenims analizuoti. Qlik Sense Desktop dėka duomenys yra analizuojami vizualiai, greitai ir interaktyviai. Jums neprireiks specialių mokymų ar IT pagalbos: naudotis bus lengva ir intuityvu. Užpildykite žemiau esančią formą ir tiesiai į el.pašto dėžutę gausite nuorodą prisijungimui.

BIfree Salary aplikacijoje yra:
• Koreliacija tarp skirtingų rodiklių: darbuotojų skaičiaus, atlyginimo, įmonių skaičiaus;
• Darbuotojų skaičiaus ir atlyginimų tendencijų analizė;
• Analizės pagal dimensijas puslapis: savivaldybė, veikla, įmonė, darbuotojų skaičius;
• Galimybė analizuojant ir užduodant klausimus “nukeliauti” iki kiekvienos įmonės mėnesio analizuojamo rodiklo ir juo pagrįsti savo įžvalgas

Turite klausimų: +370 679 08673 arba info@dayqanalytics.eu

Turite klausimų?

Paskambinkite mums +370 615 94878 arba klauskite
parašydami mums – atsakysime per vieną darbo dieną.

Copyright © 2024 Day Q Analytics. All rights reserved. | Privatumo politika

Solution: Pixel House