Qlik and Snowflake: shape your data

Qlik Baltics Online #2

 

Event description

Join us on June 27, 2024, for a free virtual event to learn the latest advancements in Qlik Data Analytics and Data Management.

Why to attend

Designed for BI and Data teams, this event offers insights into leveraging Qlik Cloud and understanding capacity-based pricing. Discover the synergy between Snowflake and Qlik, and gain the next decade strategies for decluttering and optimizing your data. Hosted by Infotrust, a Qlik Master Reseller partner in the Baltics, this event is an opportunity to enhance your data management and analytics capabilities. Learn why and how during the event.

Ask questions and get answers from Qlik and Snowflake practitioners.

Who should attend

BI and Data teams (business and data analysts, data architects, data engineers).

Entrance is FREE – please REGISTER and get an event link prior it starts.

 

REGISTRATION >>

Renginį organizuoja Infotrust, UAB (Qlik Master reseller partneris Baltijos šalims). Registruodamiesi sutinkate, kad tolimesnę informaciją, susijusią su šiais mokymais, gausite iš atsakingų įmonės Infotrust, UAB darbuotojų.

Registruodamiesi patvirtinate, kad skaitėte mūsų Privatumo ir slapukų naudojimo politiką, sutinkate užpildyti savo kontaktinius duomenis ir neprieštaraujate, jei jie bus naudojami ateityje, kviečiant į panašius renginius ar siunčiant su Qlik susijusias naujienas (ne dažniau, nei kartą per mėnesį, – naujienlaiškių-kvietimų galėsite atsisakyti bet kuriuo metu).

Organizatorius:

Infotrust, Qlik Master Reseller partneris Baltijos šalyse, vilnius@theinfotrust.com, tel. +370 688 83777.

Registracija

Qlik and Snowflake: shape your data
Birželio 27
10:00-14:40
Qlik Baltics Online #2
Virtualiai
Anglų kalba

Registruodamiesi patvirtinate, kad skaitėte mūsų Privatumo ir slapukų naudojimo politiką, sutinkate užpildyti savo kontaktinius duomenis ir neprieštaraujate, jei jie bus naudojami ateityje, kviečiant į panašius renginius ar siunčiant su Qlik susijusias naujienas (ne dažniau, nei kartą per mėnesį, o naujienlaiškių galėsite atsisakyti bet kuriuo metu).

Turite klausimų?

Paskambinkite mums +370 615 94878 arba klauskite
parašydami mums – atsakysime per vieną darbo dieną.

Copyright © 2024 Day Q Analytics. All rights reserved. | Privatumo politika

Solution: Pixel House